Interface
Interface CORE fåtölj läder dunes anthrazite
Core är en blandning av retro och modern stil. De dynfyllda kuddarna gör sittkomforten ypperlig. Den nätta storleken av fåtölj passar även i mindre hem.
Läs mera
Frågor? Nå oss genom kontaktformuläret, per tel. +358 (0)6-781 1222 eller WhatsApp
Leverans hem till dörren, också inbärning.
Alla betalningssätt, även delbetalning.
Trygg handel av finländskt företag!
Produktbeskrivning
Specifikationer
| Bredd: | 72 cm |
|---|---|
| Höjd: | 101cm |
| Djup: | 90 cm |
| Sitthöjd: | 50cm |
| Stomme: | Metall stomme |
| Utförande: | Målad svart |
| Dyna/Stoppning: | Konstruktion av HR35 / ERX55 -skumdyna med duntop. |
| Ryggdyna: | Facksydd dyna med dynfyllning. |
| Klädsel: | Läder Dunes, Anthrazite |
| Ursprung: | Finland |