Stolab
Stolab CARL förlängningsbart matbord björk Ø115x165-315 cm, ljus mattlack
Njut av svensk hantverksskicklighet och tidlös design med det förlängningsbara matbordet Carl från Stolab. Detta runda bord är tillverkad massiv björk med ljus mattlack, har rundade hörn och garanterar långvarig hållbarhet.
Frågor? Nå oss genom kontaktformuläret, per tel. +358 (0)6-781 1222 eller WhatsApp
Leverans hem till dörren, också inbärning.
Alla betalningssätt, även delbetalning.
Trygg handel av finländskt företag!
Produktbeskrivning
De svarvade och något utställda benen ger bordet stabilitet och en självklar elegans. Utöka smidigt bordsytan med extra iläggsskivor (50 cm) för att rymma fler gäster. Investera i ett matbord som inte bara är vackert, utan också praktiskt och tidlöst.
Psst! Glöm inte att komplettera med Stolabs Lilla Åland stolar för en fulländad matsalsuppsättning.
Välj antalet tilläggsskivor
1 st - bordsstorlek 115x165 cm
2 st - bordsstorlek 115x215 cm
3 st - bordsstorlek 115x265 cm
4 st - bordsstorlek 115x315 cm
Specifikationer
| Djup: | 115 cm |
|---|---|
| Höjd: | 75 cm |
| Diameter: | 115 cm |
| Tilläggsskivans längd: | 115 cm |
| Tilläggsskivans bredd: | 50 cm |
| Färg: | Mattlackad björk |
| Längd: | Max 315 cm |
| Material: | Massiv björk |