Bröderna Anderssons
Bröderna Anderssons AMY 3-sohva, kangas dorney terracotta
Koe äärimmäinen ylellisyys uudella sohvamallillamme Amy, joka on suunniteltu tuomaan tyyliä ja mukavuutta kotiisi. Sohvassa on tyylikäs, pyöreä muoto ja matala profiili, joka luo huoneeseen modernin ja hienostuneen tunnelman. Eksklusiivinen untuvatäyte takaa pehmeän ja kutsuvan istumiskokemuksen, täydellinen rentoutumiseen ja sosiaalisiin hetkiin.
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Tekniset tiedot
| Korkeus: | 84 cm |
|---|---|
| Leveys: | 232 cm |
| Syvyys: | 97-110 cm |
| Istuinsyvyys: | 55 cm |
| Verhoilu: | Kangas: Dorney V3562/04 Terracotta (80% PL 20% CO, Martindale: 30,000) |
| Laji: | Savu tammi |
| Runko: | Massiivipuu, nozag, kaksoislaminoitu polyesteri. |
| Istuinkorkeus: | 44 cm |
| Selkätyyny: | Merilinnun höyhen ja polyesterivanu 50/50, osioittain ommeltu. |
| Tyyny/Pehmuste: | 50 kg kylmävaahtoydin, merilinnun höyhen ja polyesterineulos 50/50, osioittain ommeltu, kääntötyyny. |
| Alkuperä: | Ruotsi |