Bröderna Anderssons
Bröderna Anderssons WICTOR nojatuoli kangas california
Korvalappunojatuoli Wictor on hieno ja tyylikäs kokemus. Säädettävä selkänoja ja parhaat täytemateriaalit tarjoavat ensiluokkaista mukavuutta. Sokkeli massiivimäntyä.
Valitse kankaan väri (katso kuvat).
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Tekniset tiedot
| Korkeus: | 101cm |
|---|---|
| Leveys: | 80 cm |
| Syvyys: | 91 cm |
| Istuinsyvyys: | 51 cm |
| Verhoilu: | Kangas California (85% vi 15% li, Martindale 30.000) |
| Laji: | Valkopigmentoitu tammi |
| Istuinkorkeus: | 47 cm |
| Runko: | Puurunko, Pulmaflex-mekanismi |
| Selkätyyny: | Kylmävaahtomuovi 23 kg, polyesterivanu 200 gr. |
| Tyyny/Pehmuste: | Kylmävaahtomuovi 50 kg, polyeter 35 kg, polyesterivanu 200 kg. |
| Alkuperä: | Ruotsi |