Grythyttan Stålmöbler
Grythyttan Stålmöbler PÖYTÄ B25A 120, tummanpunainen/kuumasinkitty
Bord B25A 120 on suorakulmainen keskikokoinen pöytä Grythyttanin Klassikerserie-sarjassa, ja se perustuu Artur Lindqvistin alkuperäiseen muotoiluun. Kokonsa ansiosta se sopii erinomaisesti ulkona ruokailuun, samalla kun muoto on helppo sijoittaa terassille, puutarhaan tai lasitetulle verannalle.
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Kuvaus
Mitoiltaan 120 x 70 cm:n Bord B25A 120 sopii hyvin silloin, kun haluat pöydän useammalle henkilölle, mutta toivot sen säilyttävän käytännöllisen kokonsa. Pitkänomainen muoto tekee siitä toimivan sekä ruokapöytänä että pöytänä tarjoiluun tai laskutilaksi ulkotilan istuinryhmään.
Irrotettava runko on käytännöllinen yksityiskohta, joka helpottaa pöydän käsittelyä säilytyksen ja kokoamisen yhteydessä. Pöytä kuuluu Klassikerserie-sarjaan, ja se on helppo yhdistää muihin saman sarjan kalusteisiin, jos haluat luoda yhtenäisen kokonaisuuden. Lisävakautta tuovat säädettävät jalat, jotka ovat käytännölliset epätasaisilla alustoilla.
Tekniset tiedot
| Materiaali: | Maalattu tammi, Kuumasinkitty teräs |
|---|---|
| Alkuperä: | Ruotsi |
| Leveys: | 70 cm |
| Korkeus: | 72 cm |
| Pituus: | 120cm |
| Paino: | 19 kg |
| Sertifiointi: | FSC® |
| Väri: | Tummanpunainen, Teräs |
| Suunnittelija: | Artur Lindqvist |