Grythyttan Stålmöbler
Grythyttan Stålmöbler SOHVA 5, käsittelemätön tiikki/musta
Sohva 5 on tilava puutarhasohva, joka tarjoaa mukavan ja kutsuvan istumapaikan ulkotilaan, verannalle tai puutarhaan. Se toimii yhtä kauniisti vapaasti sijoitettavana kalusteena kuin ruokapöydän ääressä, kun haluat koota useamman henkilön yhteen ulkona.
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Kuvaus
Tilavan istuinosansa ansiosta Sohva 5 sopii hyvin, kun haluat luoda istumapaikan useammalle henkilölle sekä arkeen että pidempiin ulkoiluhetkiin. Muoto antaa sohvalle tukevan ja mukavan istuintuntuman, samalla kun siinä on sama selkeä muotokieli kuin Klassikerserien-malliston muissakin kalusteissa.
Sohva on helppo yhdistää sarjan muihin kalusteisiin, ja se toimii monenlaisissa ulkotiloissa. Se on pinottava, mikä tekee siitä helpomman säilyttää silloin, kun sitä ei käytetä. Lisämukavuutta varten sen voi täydentää siihen erikseen suunnitellulla istuintyynyllä.
Tekniset tiedot
| Materiaali: | Jauhemaalattu teräs, Käsittelemätön tiikki |
|---|---|
| Alkuperä: | Ruotsi |
| Leveys: | 204 cm |
| Syvyys: | 55 cm |
| Korkeus: | 77cm |
| Istuinkorkeus: | 41cm |
| Paino: | 26kg |
| Sertifiointi: | FSC® |
| Istuinsyvyys: | 37,5 cm |
| Väri: | Musta, Tiikki |