Bröderna Anderssons
Bröderna Anderssons ANDREW 3-soffa tyg matiss blå
För de stora ögonblicken och de mindre stunderna. Andrew sprider en stämning av värme och trygghet som går att ta på på riktigt. Passande tyg som gör soffan extra skön att använda.
Frågor? Nå oss genom kontaktformuläret, per tel. +358 (0)6-781 1222 eller WhatsApp
Leverans hem till dörren, också inbärning.
Alla betalningssätt, även delbetalning.
Trygg handel av finländskt företag!
Specifikationer
| Höjd: | 84cm |
|---|---|
| Bredd: | 228 cm |
| Djup: | 104 cm |
| Klädsel: | Tyg Matiss färg 45 Blå (55% pe 20% vi 15% co 10% li, Martindale 35.000) |
| Utförande: | Oljad ek |
| Stomme: | Massiv trä, nozag, dubbellaminerad polyester. |
| Sitthöjd: | 44cm |
| Ryggdyna: | Sjöfågel och polyesterfiber 50/50, facksydd. |
| Dyna/Stoppning: | Kärna av kallskum 35 kg, sjöfågel och skuren latex 30/70, facksydd. |
| Tillbehör: | 2 st prydnadskuddar 42x42cm (i samma tyg/läder) ingår. |
| Ursprung: | Sverige |