Bröderna Anderssons
Bröderna Anderssons ANDREW 3-sohva kangas matiss sininen
Niin suuria hetkiä kuin pieniä tuokioita varten. Andrew huokuu melkein kosketeltavissa olevaa lämpöä ja turvallisuutta. Sopiva kangas tekee sohvasta erityisen ihanan käyttää.
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Tekniset tiedot
| Korkeus: | 84cm |
|---|---|
| Leveys: | 228 cm |
| Syvyys: | 104 cm |
| Verhoilu: | Kangas Matiss väri 45 Sininen (55% pe 20% vi 15% co 10% li, Martindale 35.000) |
| Laji: | Öljytty tammi |
| Istuinkorkeus: | 44cm |
| Runko: | Massiivipuu, nozag, kaksoislaminoitu polyesteri. |
| Selkätyyny: | Merilinnun höyhen ja polyesterivanu 50/50, osioittain ommeltu. |
| Tyyny/Pehmuste: | 35 kg kylmävaahtoydin, merilinnun höyhen ja lateksirouheseos 30/70, osioittain ommeltu. |
| Varusteet: | Sisältää 2 kpl koristetyynyä (sama kangas/nahka) 42x42cm. |
| Alkuperä: | Ruotsi |