Grythyttan Stålmöbler
Grythyttan Stålmöbler RAHI A3, käsittelemätön tiikki/musta
Rahi A3 on luonteva täydennys Aurinkotuoli A3:lle ja tekee lepohetkestä ulkona entistä rennomman. Siinä on sama selkeä muotokieli kuin Grythyttanin Klassikerserien-malliston muissakin kalusteissa, ja se on suunniteltu tuomaan lisätukea ja mukavuutta.
Kysyttävä? Tavoitat meidät yhteyslomakkeella, puhelimitse: 06-781 1222 tai WhatsApp
Toimitus kotiovelle, jopa sisään asti kannettuna.
Kaikki maksutavat, voit maksaa myös erissä.
Turvallisesti suomalaisesta yrityksestä!
Kuvaus
Yhdessä Aurinkotuoli A3:n kanssa Rahi A3 luo rennomman ja mukavamman istuma-asennon, erityisesti silloin kun haluat nojata taaksepäin pidemmäksi aikaa ulkotilassa tai puutarhassa. Muoto on yksinkertainen ja huolellisesti viimeistelty, ja siinä on sama rauhallinen ilme, joka luonnehtii koko sarjaa.
Rahi kuuluu Klassikerserien-mallistoon, ja se on helppo yhdistää malliston muihin kalusteisiin. Se toimii kauniisti yhdessä Aurinkotuoli A3:n kanssa, mutta sitä voi käyttää tarvittaessa myös matalana lisäistuimena tai laskutasona. Lisämukavuutta varten sen voi täydentää siihen erikseen suunnitellulla istuintyynyllä.
Tekniset tiedot
| Materiaali: | Jauhemaalattu teräs, Käsittelemätön tiikki |
|---|---|
| Alkuperä: | Ruotsi |
| Leveys: | 45cm |
| Syvyys: | 32cm |
| Korkeus: | 41cm |
| Paino: | 7 kg |
| Sertifiointi: | FSC® |
| Väri: | Tiikki, Musta |